Člen České obce sokolské, se sídlem v Brně-Řečkovicích, Vážného 19

Oddíly

Předškolní děti (5-7 let)

Nebyla nalezena žádná aktualita pro tento oddíl

26.1.2014

Letošní cesta za světýlky: čekáme na příhodné počasí - zřejmě se uskuteční až v únoru.

Základní informace pro rodiče (doplněné září 2013):

Vybavení do hodiny: tričko s krátkým rukávem, dlouhé tenké tepláky (dobře kloužou), cvičky (ne papuče!!!). Ani v zimním období není třeba děti "navlékat". Mají dostatek pohybu, aby se zahřály, naopak bývají zpocené :-). Z bezpečnostních důvodů jsou zakázány veškeré hodinky, řetízky,...

Vzhledem k velkému počtu dětí v hodině a malé kapacitě mozku pana cvičitele doporučuji vybavit dítě nějakou jmenovkou pro lepší komunikaci (stačí křestní jméno). Např na jednobarevné triko (nestojí moc peněz) můžete s dětmi jméno napsat fixou na textil a pomalovat - děti určitě budou mít radost.

Dodržujte prosím včasný příchod do hodiny.

V zájmu zachování pozornosti dětí žádáme rodiče, aby v průběhu hodiny nevstupovali do tělocvičny. O děti se starají kvalifikovaní cvičitelé. Svoje umění vám děti předvedou na ukázkových hodinách, které pravidelně pořádáme.

Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme.

každá skupina cvičí 1 x týdně jednu hodinu, cvičení je zaměřeno na rozvoj pohybových schopností a dovedností dětí, cvičí se na nářadí, s různým náčiním, hry, písničky.

Cvičíme každé Pondělí 17-18 hod.

Cvičitel Marek Gut
Mobil +420 606592561