Člen České obce sokolské, se sídlem v Brně-Řečkovicích, Vážného 2/19

Oddíly

POHYBOVKA pro děti 18-36 měsíců(10-10:45)(10 lekcí) čtvrtek

Nebyla nalezena žádná aktualita pro tento oddíl

POHYBOVKA pro děti 18 - 36 měsíců

cvičí každý čtvrtek 10:00 - 10:45

Lekce pohybových aktivit pro děti v doprovodu rodičů/prarodičů od 18-ti měsíců věku. Rodiče se v lekci aktivně zapojují. Požadavkem přijetí je stabilní chůze, batole by mělo zvládat samostatnou chůzi v prostoru. V lekcích podporujeme koordinaci a rovnováhu, úlohou rodiče/prarodiče je aktivně podpořit správný psychomotorický vývoj. V lekcích rozvíjíme pohybové dovednosti, vyzkoušíme si nové druhy pohybu a aktivit. Díky dynamice básniček a písniček rozvíjíme řečové dovednosti naších nejmenších.

Co mít s sebou: pohodlné oblečení (NECVIČÍME v sukních, volánech a punčochách!!!), neklouzavou obuv nebo ponožky s „protiskluzem“, pro rodiče/prarodiče sálovou obuv či neklouzavé přezůvky a vhodné oblečení

Vedoucí Markéta Zemanová
Mobil 731557846